سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

فرش سجاده ای کاشان - خرید سجاده فرش مساجد از کارخانه

  1. فرش سجاده - سجاده فرش مسجدي
  2. فرش سجاده ای کاشان - خرید سجاده فرش مساجد از کارخانه

فرش سجاده اي كاشان - خريد سجاده فرش مساجد از كارخانه

 

فرش سجاده اي كاشان از محبوبترين فرش‌هاي مسجدي مي‌باشد. در كاشان بالاي 2000 كارخانه‌ي فرش وجود دارد كه به عنوان بزرگترين توليد كننده‌ي فرش ماشيني در ايران مي‌باشد.

فرش سجاده اي كاشان طرح رضوان از محبوبترين و قديمي ترين طرح‌هاي فرش مسجد است كه در رنگبندي‌هاي متنوع توليد مي‌شود. فروش فرش سجاده مستقيما از كارخانه و بدون واسطه صورت مي‌گيرد.

 

فرش سجاده اي كاشان - خريد سجاده فرش مساجد از كارخانه
سجاده فرش كاشان با دارا بودن طرح يكدست و منظم، زيبايي منحصربفردي به فضاي داخلي مساجد و نمازخانه‌ها مي دهد و همچنين نظم و هماهنگي خاصي به صفوف نمازگزاران مي دهد.
ما مفتخر هستيم كه با استفاده از الياف مرغوب و درجه يك كه از سوي آزمايشگاه‌هاي معتبر نساجي تاييد مي‌گردد، فرش محرابي مناسب و زيبنده براي مساجد و نمازخانه ها و ديگر اماكن متبركه توليد كنيم.
سجاده فرش مسجد
ابعاد فرش سجاده براي هر رول فرش محرابي داراي عرض ثابت 125 سانتي متر (يك متر و بيست و پنج سانتي متر) و طول دلخواه (طول مورد نياز مسجد و نمازخانه) مي‌باشد.
نخ به كار رفته در اين طرح فرش سجاده اي كاشان صد در صد اكريليك (Acrylic) و هيت ست شده (Heat Set) است كه اين ويژگي به معناي بدون پرز بودن سجاده فرش براي نمازگزاران مي‌باشد.
  • تاریخ ارسال : شنبه 03 آذر 1397 , ۱۲:۱۷
  • نظرات : 0

تبلیغات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
کد امنیتی